Servis páliacich strojov -Servis plazmových zdrojov servis filtračných jednotiek

Rýchla podpora od začiatku

Podporujeme vás od okamihu zadania objednávky - od poradenstva o plazmových zdrojoch až po technické riešenie, ktoré vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o ceste, na ktorú sa chystáte vydať.  

 

Rýchla starostlivosť

Pravidelná údržba kapitálového vybavenia  pomáha pri zabezpečení životnosti vašich investícií a optimálneho výkonu.

Naša ročná služba ,,ERBOS REGULAR CARE umožňuje, aby jeden z našich kvalifikovaných technikov vykonal diagnostickú kontrolu vášho stola a výmenu všetkých opotrebovaných servisných komponentov. V rámci služby s Vami diskutujeme o všetkých možných problémoch s výkonom a vydáme potrebné odporúčania.

S našim balíkom služieb servisu a podpory ,,ERBOS FAST CARE,, dostanete nielen ročný servis, ale  neobmedzený prístup k nášmu tímu podpory za technickú aj aplikačnú pomoc na jeden rok.

Vzdialená podpora

Nikdy nebudete ďaleko od TECHNICKEJ PODPORY  najmä v počiatočných fázach. Náš diaľkový inžinier  umožňuje  vidieť obrazovku operátora a diagnostikovať chybu. 

Ak potrebujete technické otázky, zavolajte 0944 093 833  alebo pošlite e-mail miestnemu tímu podpory  hogh@erbos.sk

Rýchly predaj

Ako dôkaz kvalitných služieb  ktoré spoločnosť ERBOS s.r.o. ponúka je pravidelný návrat našich zákazníkov . Nie jeden zákazník si zakúpil  v poradí už druhý stroj  od spoločnosti Erbos s.r.o. Iný zas inovovali výrobu novým plazmovým zdrojom od našej spoločnosti.  Najnovšie realizácie pravidelne pridávame na našu stránku https://www.erbos.sk/najnovsie-realizacie-v-roku-2020 alebo náš FB  https://www.facebook.com/vanadslovensko

Erbos podpora

S viac ako 15-timi  rokmi skúseností v rezaní plazmou a viac ako 150 inštaláciami v SR  máme výborné  znalosti, pokiaľ ide o rezanie na mnohých rôznych stupňoch a druhoch materiálov. Erbos s.r.o.  vám umožňuje skvelé riešenia pre  materiálové aplikácie, a tak zvyšuje váš výkon aj produktivitu

 Cenovú ponuku na novom stroji získate od miestneho obchodného tímu - pozrite   KONTAKTY na našej webovej stránke .

 

Rýchle reakčné časy

Naším cieľom je expedícia na ďalší deň na náhradné diely a na rovnaký deň expedícia na spotrebný materiál (objednané do 14:00)

Pokiaľ ide o náhradné diely a spotrebný materiál  kontaktujte nás na  hogh@erbos.sk