top of page

PONÚKANÉ TECHNOLÓGIE

Vláknový cnc laser 

Stroj Vanad KOMPAKT Laser zaistí vašej firme rýchle a zároveň veľmi úsporné tvarové rezanie do plechov a rúr. Je vhodný pre malé a stredné firmy, ale obstojí aj vo veľkých prevádzkach. Stroj vám radi predvedieme v našom predvádzacom centre, v prípade záujmu dohodneme referenčnú návštevu u nášho zákazníka. Stroj je už v štandarde vybavený kamerou pre sledovanie rezania na samostatnom monitore a obsiahlou knihovňou makier.

Automatické odsávanie splodín systémom nezávislých sekcií zaručuje maximálnu efektivitu odsávania a čisté pracovné prostredie. Presné rezanie je zabezpečené použitím laserovej hlavy Precitec a laserového zdroja IPG až do 6000W.

Predaj Vanad cnc laserov | Fiber lasery

Plazmové a autogénne cnc stroje  

Ako  výrobca vysoko výkonných páliacich strojov modernej konštrukcie pre tvarové rezanie materiálov autogénom,  najmodernejších plazmových technológií súčasnosti a vláknového lasera je VANAD 2000 a.s. neoceniteľným partnerom našej spoločnosti v oblasti termického delenia kovových materiálov s kvalitnými riešeniami pre priemysel tvarového rezania. Za dobu svojej existencie VANAD 2000 a.s. vyrobil a dodal páliace stroje stovkám spokojných zákazníkom doma aj v zahraničí. Vanad 2000 a.s. vyvíja vlastný originálny software a konštrukciu strojov s dôrazom na vysokú kvalitu.

Páliace stroje   | Predaj a servis

 

Jazdené páliace cnc stroje a plazmové zdroje

Erbos s.r.o.  vo svojom portfóliu ponúka na predaj jazdené páliace stroje so zárukou 6 mesiacov, ktoré nestrácajú na kvalite. Na všetkých našich ponúkaných jazdených strojoch boli vykonávané pravidelné preventívne prehliadky, ktoré zabezpečili bezproblémový chod aj po niekoľko rokoch prevádzky. V prípade záujmu zabezpečíme montáž, školenie, software na tvorbu páliacich plánov a technickú podporu pre vašich operátorov. 

Zastúpenie Vanad 2000a.s | Erbos s.r.o.

HI-definition zdroje svetových výrobcov

Dnešný dizajn a moderná technológia sú základmi, na ktorých stavia renomovaný výrobca pri konštrukcii všetkých svojich zariadení. Výsledkom plne automatizovaného procesu v plazmových zdrojoch  je získať ďalší rozmer presnosti rezania. Naše plazmové zdroje poskytujú novú generáciu vyššej produktivity, zvýšenej flexibility a dôvery v plazmové rezanie s vysokou presnosťou. Patentované technológie výrazne zvyšujú životnosť spotrebných dielov a znižujú náklady na jeden diel. Spotrebné diely  sú vyrobené v najvyššej kvalite, aby bola zaistená trvale dlhšia životnosť.

Thermal Dynamics | Plazmová rezačka
Spotrebné diely | HPR plazmové zdroje
Kjellberg HiFocus | Predaj plazmových zdrojov

Strojné a ručné vzduchové plazmy ;

 

Všetky naše zariadenia sú vybavené najmodernejšou vysoko výkonnou technológiou IGBT, ktorá už dávno predbehla technológiu MOSFET tranzistorov. Tento najnovší vývoj zaručuje dlhú životnosť, najlepší možný prenos sily a ľahký a kompaktný dizajn.

Plazmový rezač je najlepším nástrojom na rezanie kovov. Pomocou elektrického oblúka sa vytvára plazma, ktorá kĺže cez materiál.

V závislosti od verzie je maximálna hrúbka rezu medzi 10 a 44 mm. Naše zariadenia sú k dispozícii s jednofázovým aj trojfázovým striedavým prúdom, ako aj s kontaktným a pilotným zapaľovaním.

Thermal Dynamics | Strojná plazma
AlfaIn  | Predaj zvárace techniky Slovensko
KEMPER | Odsávanie zváracích pracovísk
Tigemma  | Priemyslené odsávanie

Odsávané stoly k páliacim strojom

Materiálové odsávacie stoly sú určené pre termické delenie kovových materiálov plazmou a plameňom. Vďaka odskúšanej a preverenej konštrukcii stolu zaručujú spoločne so správne navrhnutým odsávacím systémom optimálny odťah splodín, vyšší stupeň bezpečnosti a komfort pri čistení stolu. Konštrukcia stolu využíva tzv. princíp povrchového odsávania, ktoré v porovnaní s odsávaním komerčne rozšírených stolov je rovnomernejší a účinnejší. Dostatočná veľkosť objemu záchytnej vane hrubých nečistôt zaručuje predĺžený interval čistenia a tým značnú úsporu nákladov na údržbu zariadenia.

Odsávacie systémy k páliacim strojom

Filtračné zariadenie slúži k odlučovaniu rôznych prachových emisií a je ho možné  využiť pre filtráciu väčšiny typov prachu a vzdušnín. Konštrukcia filtrácie je celkom kompaktná s integrovaným odhlučneným ventilátorom. U veľkých aplikácií je možné skladať jednotlivé moduly filtrácie k sebe a použiť samostatný ventilátor. Filtračné zariadenie je konštruované tak variabilne, že je možné ho umiestniť do akéhokoľvek priestoru bez obmedzenia. Všetky naše filtrácie sú vybavené PTFE filtrami pre najvyššiu ochranu zdravia pracovníkov s automatickým čistením, dotykovým displejom, vzdialeným pripojením  na diagnostiku filtrácie v prípade poruchy,  zbernou nádobou, s rôznymi prietokmi a výkonmi. 

KEMPER PlasmaFil | Filtračné zariadenia
Tigemma | Odsávacie zariadenia

Odsávanie výrobných priestorov  

Filtračné veže od výrobcov KEMPER a TIGEMMA  sú jednou z alternatív spôsobu odsávania výrobných zváracích priestorov. Vyplňujú priestor na trhu s odsávacími zariadeniami v prípadoch, keď klientovi nevyhovujú bežné konvenčne dostupné spôsoby odsávania. Filtračné veže vďaka svojím zriaďovacím a prevádzkovým nákladom zaistia dostupnosť týchto zariadenia zákazníkom, ktorý nemôžu zainvestovať do zložitých odsávacích systémov, ale zároveň chcú pre svojich zamestnancov zlepšiť pracovné a hygienické podmienky a takisto chrániť životné prostredie. Sú vybavené  filtrom so stupňom odlučivosti 99,9%  a  odsávacím výkonom od 5000m3/h. 

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍCI UŽ ONEDLHO BUDE TÁTO SEKCIA K DISPOZÍCIÍ. 

KEMPER ODSÁVANIE
Tigemma | Odsávanie výrobných priestorov
bottom of page