top of page
Paliaci stroj Vanad Bluester

CNC páliaci stroj Vanad BLUESTER s vynikajúcimi dynamickými vlastnosťami predstavuje najmodernejšie zariadenie určené pre najnáročnejšie operácie. Tento stroj je určený na spracovanie veľmi veľkých formátov plechov pomocou autogénu a plazmovej technológie vrátane automatického rezania úkosov. Stroj je vybavený plne automatickou 3D plazmovou hlavou, ktorá je ideálna na inštaláciu najmodernejších a najvýkonnejších plazmových systémov.

Rezací stroj Vanad BLUESTER je možné dodať aj ako súčasť kompletnej rezacej stanice s plazmovým systémom a spotrebným materiálom na rezanie plazmou alebo autogénom, kompresorom na prívod stlačeného vzduchu vrátane jeho úpravy pri rezaní, ako aj odsávacím a filtračným systémom pre výfuk dymu a výparov z tepelného rezania materiálov.

Paliaci stroj Vanad Proxima

CNC rezací stroj Vanad PROXIMA je moderné, vysoko výkonné zariadenie používané v širokom spektre aplikácií na termické rezanie. Stroj je vhodný na rezanie kyslíkovým palivom a plazmou. Je vynikajúci vo svojej maximálnej presnosti a efektívnosti. Je odporúčaný pre náročné operácie a veľmi náročných zákazníkov.

Vanad PROXIMA funguje perfektne na veľkých plechoch s pripojenými viacerými kyslíkovými palivovými horákmi vrátane ručného úkosovania. Stroj dodávame vybavený podľa špecifických požiadaviek zákazníka, tiež s doplnkovými zariadeniami špičkovej triedy, podľa vašich požiadaviek.

Vanad PROXIMA sa môže dodávať ako súčasť celej rezacej stanice vrátane plazmového systému a spotrebného materiálu atď. Stroj Vanad PROXIMA bude pre vás vyrobený na mieru a vybavený podľa vašich požiadaviek.

Paliaci stroj Vanad Suprema

CNC páliaci rezací stroj Vanad SUPREMA je vhodný na rezanie kyslíkovým palivom a plazmou, predovšetkým v malých a stredných podnikoch. Je určený na normálnu dvojzmennú prevádzku. Niekoľko kyslíko-palivových horákov s možným manuálnym skosením, rýchlo a presne spracuje veľké plechy. Zároveň eliminuje chybovosť a prestoje počas prevádzky.

CNC páliaci stroj Vanad SUPREMA zaručuje maximálnu spoľahlivosť, presnosť a vynikajúcu dynamiku.

Poskytujeme tiež rýchly a profesionálny servis.

Paliaci stroj Vanad Arena

Moderný CNC plazmový rezací stroj Vanad ARENA je určený hlavne pre stredné podniky. Zvláda bežnú prevádzku spoľahlivo a s vysokou presnosťou. Vanad ARENA sa používa na tepelné rezanie štandardných plechov do 150 mm. V prevádzke je minimum odpadu a celá výroba je veľmi efektívna.

Plazmový stroj Vanad ARENA využíva riadiaci systém B&R, ktorý zaisťuje pohodlnú obsluhu a vysokú účinnosť stroja. Stroj môže byť vybavený plazmovou alebo kyslíkovo-palivovou technológiou.

Paliaci stroj Vanad Kompakt

CNC rezací stroj Vanad KOMPAKT je moderné, vysoko výkonné zariadenie používané pre široké spektrum aplikácií v oblasti termického rezania materiálov. Stroj je primárne určený na použitie plazmovej technológie - konvenčnej plazmy a najnovších plazmových rezacích systémov.

Stroj KOMPAKT je možné vybaviť aj doplnkovými technológiami používanými v odbore  rezania kovových materiálov (vŕtanie, značenie, označovanie). Zariadenie je možné v modifikovanej podobe použiť ako nosič špeciálnej technológie (frézovanie, vŕtanie) v iných priemyselných odvetviach. Môžete si vybrať z veľkého množstva doplnkového príslušenstva.

Paliaci stroj Vanad Kompakt Light

 

CNC stroj Vanad KOMPAKT Light má v porovnaní s Vanad KOMPAKT ľahší dizajn. Môže však ľahko spracovať najbežnejšie formáty plechu (do hrúbky 30 mm). Stroj KOMPAKT Light je navrhnutý pre použitie štandardných systémov plazmových zdrojov so vzduchom. Tento stroj je možné vybaviť aj ďalším voliteľným zariadením, ktoré nájdete v našom katalógu spolu so zoznamom jeho štandardného vybavenia.

Paliaci stroj Vanad Mira

 

CNC rezací stroj Vanad MIRA sa vyznačuje svojou jednoduchosťou. Je to ideálne riešenie pre menšie prevádzky aj pre spoločnosti začínajúce s termickým  rezaním materiálov. Konštrukcia stroja je navrhnutá tak, aby bolo možné s ním ľahko obrábať štandardné formáty plechu. Okrem toho CNC stroj perfektne funguje so štandardnými systémami vzduchových plaziem, pretože je založený na koncepcii portálových rezacích strojov CNC určených na kyslíkové a plazmové rezanie materiálov. Na rezanie hrubších plechov je stroj vybavený horákom kyslíkového paliva.

Paliaci stroj Vanad Miron

 

CNC  rezací stroj Vanad MIRON CNC je špičkové zariadenie s jednoduchou konštrukciou. Výhodou je rýchla a jednoduchá montáž. Napriek svojim malým rozmerom je stroj vďaka otvorenému prístupu vhodný na spracovanie väčších plechov alebo aj neštandardných formátov. Stroj môže byť vybavený tromi technologickými postupmi: kyslíkovým palivom, plazmou a laserom. MIRON Laser a MIRON s plazmovou alebo kyslíkovo-palivovou technológiou sú tri základné poskytované modely.

bottom of page