top of page
Laserové čistenie LV.jpg
Laserov%C3%A9%20%C4%8Distenie_03_edited.

Šetrné k

prírode

LASEROVÉ     ZARIADENIE

3in1 

1000W   /   1500W  /   2000W

Laserov%C3%A9%20%C4%8Distenie_03_edited.

Bez

chémie

Laserové čistenie .JPG
Laserové zváranie.JPG
Laserové rezanie .JPG
  • Režim čistenia

  • Režim zvárania

  • Režim rezania

Laserov%C3%A9%20%C4%8Distenie_03_edited.

Bez znečistenia

Účinné čistenie

Laserov%C3%A9%20%C4%8Distenie_03_edited.

3in1 

Výhody laserového zariadenia 

Laserové čistiace, zváracie a rezacie stroje od spoločnosti Erbos s.r.o. sú high-tech produkty novej generácie povrchových úprav. Sú ekologické, čo spôsobuje, že sa povrchové nečistoty, hrdza alebo povlak odparujú alebo odlupujú a účinne odstraňujú priľnavý povrch alebo povlak čistiaceho predmetu pri vysokej rýchlosti. Laserový čistiaci stroj sa ľahko inštaluje a ovláda. Ľahko sa odstránia škvrny od živice, farby, hrdzy, obkladového materiálu a farby. Je široko použiteľný v rôznych priemyselných odvetviach, čo môže účinne znížiť náklady na údržbu stroja a zlepšiť efekt priemyselného čistenia.

Čistenie laserom 200W.png
Laserové čistenie_03.png

Šetrné k životnému prostrediu

Voľba čistenia, ktorá je ohľaduplná k životnému prostrediu: Znamená to nielen, že laserové čistenie je účinné, ale aj proces čistenia je procesom ochrany životného prostredia. Okrem toho nepoužíva chemický čistič, čím sa zabráni poškodeniu materiálov chemickou koróziou.

Presné umiestnenie

Presné umiestnenie, bez poškodenia materiálov:

Laserový čistiaci stroj dokáže vyčistiť veľmi citlivé povrchy materiálov, ako je hliník, uhlík, nehrdzavejúca oceľ, polymér vystužený uhlíkovými vláknami alebo potiahnutý materiál, bez poškodenia materiálov. Alebo laserovou prácou na povrchu materiálu upravte jeho drsnosť, aby sa zvýšila pevnosť spoja. Flexibilita vláknového laserového čistiaceho stroja umožňuje jeho použitie v rôznych priemyselných odvetviach. Flexibilita laserového čistiaceho stroja umožňuje použitie pri všetkých druhoch požadovaných prác a náklady na laserové čistenie sú iba 1/5 z ceny chemické čistenie.

Laserové čistenie| Odstanenie hrdze.png
ERBOS WEB.png
ERBOS WEB.png
ERBOS WEB.png
ERBOS WEB.png
ERBOS WEB.png
ERBOS WEB.png
ERBOS WEB.png
ERBOS WEB.png
bottom of page