Nová technológia Ultra-Cut® XT poskytuje novú generáciu vyššej produktivity, zvýšenej flexibility a dôvery v plazmové rezanie s vysokou presnosťou. Systémy Ultra-Cut® XT vám poskytujú flexibilitu na zvýšenie rezného výkonu a zabezpečenie vynikajúcej kvality, vyššej produktivity a nižších nákladov na rezanie. Systémy Ultra-Cut® XT sú k dispozícii vo výstupoch 100 až 400 Amp pre rezanie  do hrúbky 50 mm. Ich výkon porazí  kohokoľvek na mäkkej oceli a sú vynikajúce na rezanie neželezných kovoch a pri úkosovom rezaní. S Ultra-Cut® XT sa nikdy nemusíte starať o výber správneho systému pretože ho môžete kedykoľvek upgradovať na vyšší výkon.

Thermal Dynamics  | Predaj Erbos s.r.o

Plazmové zariadenia HiFocus neo-rady spĺňajú najvyššie nároky v rozsahu rezania od 0,5 do 160 mm. Zúžením oblúka silne sa otáčajúcim vírivým plynom sú dosiahnuté rezy podobné laseru s prakticky bezotrepovými a pravouhlými reznými plochami. Užívateľ profituje z nízkych nákladov na proces vďaka vysokým rýchlostiam rezania a značkovania ako aj z rôznych možných aplikácií: zariadenia môžu byť použité flexibilne na všetkých bežných CNC-riadiacich strojoch, rezačkách rúr alebo robotoch, aj na úkosovanie alebo rezanie pod vodou (od HiFocus 280i neo).

Nová generácia zdrojov zo série „Q“,  sú prispôsobené dynamicky sa rozvíjajúcemu odvetviu  plazmového rezania. Najnovšie plazmové zdroje Q3000 a Q1500 sa pripojili k portfóliu , ktorý uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Dnešný Q-dizajn a moderná technológia sú základmi, na ktorých stavia renomovaný výrobca pri konštrukcii všetkých svojich zariadení. Výsledkom plne automatizovaného procesu v plazmových zdrojoch  Q1500 a Q3000 je získať ďalší rozmer presnosti rezania. Zariadenia sú prispôsobené na spoluprácu podľa koncepcie Industry 4.0, ktorej myšlienkou je integrácia všetkých prvkov inteligentnej továrne.

HyPerformance Plazma reže zložité diely v trvalo vynikajúcej kvalite rezu, pričom prakticky odpadajú náklady na následné operácie. Patentované technológie tohoto systému, ako HyDefinition a LongLife®, poskytujú konzistentnejšiu kvalitu rezu po dobu dlhšiu, ako je tomu u iných systémov na trhu. Technológia True Hole™, určená pre automatické plynové systémy HyPerformance Plasma, vyrezává otvory v uhlíkovej oceli v kvalite, ktorá je značne vyššia, ako čoho bolo skôr možné docieliť pomocou plazmy

 

Nová séria A zahŕňa SL100 SV 1Torch so štandardným rýchlym odpojením ATC. Technológia 1Torch  eliminuje elektronické rušenie, ktoré sa môže vyskytnúť pri iných výrobkoch. 1 Torch poskytuje rýchle, spoľahlivé štartovanie a silný pilotný oblúk na prepichnutie ťažkej platne. Vďaka automatickému reštartu dokáže rýchlo a ľahko rezať expandovaný kov so všetkými výhodami 1Torch a overenou spoľahlivosťou Thermal Dynamics Cutmaster. 

Rýchlosti rezania, ktoré sú možné pri rezacích zariadeniach ALFA IN , poskytujú zvýšenie produktívnej kapacity. Kombinácia tejto  produktivity a nízkymi prevádzkovými nákladmi vám dáva veľmi rýchlu návratnosť nákupu zariadenia. Pri týchto rýchlostiach môžete rezať akýkoľvek kov a    na rozdiel od iného procesu tepelného rezania nie je potrebný žiadny drahý plyn  ani iná dodávka, iba elektrina.

 

Nové manuálne plazmové rezačky Cutmaster TRUE ™ série  je systém založený na invertore špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúci výkon pri rezaní a úkosovaní materiálov až do hrúbky 40 mm. Tento systém tiež obsahuje funkcie, ako je opätovné spustenie automatického pilota, korekcia účinníka a priemyselne uznávaný SL100|1Torch® pre vynikajúcu kvalitu a životnosť.

Manuálne plazmové rezačky Alfa In Pegas  série  sú systémy založené na  IGBT PFC invertore.  Poskytujú vynikajúci výkon pri rezaní materiálov až do hrúbky 50 mm. Súčasťou systému je zemiaci 3m kábel a horák SCP120 pre Pegas 60 a Pegas 101 a horák TM 12 pre plazmový rezací systém PEgas 121. 

ERBOS s.r.o.  |  Horná Trnovská 432/105  | 010 01 Žilina  | Slovenská Republika   |  obchod@erbos.sk  |   Tel: +421 944 093 833     

IČO: 52655237  

IČ DPH: 2121094140

© copyright 2020 ERBOS s.r.o. | Všetky práva vyhradené  | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

  • Facebook Clean
  • Facebook